Drwal - Pismo przedsiębiorców leśnych
Drwal
Drwal - aktualny numer
Newsletter
Podaj adres e-mail:
E-mail
Hasło
Rejestracja
OK
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
<< Luty 2020 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Las-Expo w Kielcach już w najbliższy weekend!
Aktualności
Drwal - Las-Expo w Kielcach już w najbliższy weekend!

Kolejna, 19. edycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Las-Expo odbędzie się w Kielcach 15–17 marca 2019 roku. Od wielu lat na wystawie prezentowany jest sprzęt niezbędny pracownikom przemysłu leśnego i drzewnego.
Pokaż/ukryj skróconą treść

Zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców wydarzenie to stanowi także platformę do wymiany doświadczeń. Ubiegłoroczne edycje połączonych targów Las-Expo i Agrotech odwiedziło ponad 70 tys. osób.

 Od A do Z branży leśnej

W Kielcach podczas 19. edycji Las-Expo z pewnością nie zabraknie wielu ważnych firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji maszyn niezbędnych w pracach leśnych. W ubiegłym roku wśród wystawców znaleźli się m.in. Agromet-Motoimport (przyczepy Möre Maskiner, wciągarki Tajfun), BL System (wciągarki i chwytaki Uniforest), Jan Kłoda Maszyny Leśne (wciągarki Fransgård, system produkcji drewna opałowego Posch), Laskott (wciągarki, przyczepy i chwytaki Krpan), polscy producenci OTL Jarocin, Teknamotor i Hylmet. Szeroką paletę swoich produktów prezentowały Husqvarna, Makita i Stihl.
W piątek o godzinie 11 na stoisku firmy Husqvarna odbędzie się
premiera nowej generacji pilarek szwedzkiego producenta, modeli 550 XP Mark II oraz 545 Mark II.
Z pewnością p
ojawią się też maszyny szkółkarskie, nowoczesne traki, piły, rębaki i rozdrabniacze, a także samochody do transportu drewna. Ekspozycja targowa będzie miała miejsce nie tylko w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka. Wiele maszyn znajdziemy na zewnętrz.

Pod ramię z rolnictwem

Jak zwykle razem z targami Las-Expo odbywają Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech – w tym roku odbędzie się już ich 25. edycja. Jest to jedna z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej imprez wystawienniczych nowoczesnych maszyn, organizowana w halach. Zakres targów obejmuje: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie. Oprócz firm z Polski zaprezentują się producenci z kilkunastu krajów. W trakcie nadchodzącej imprezy na stoiskach odbywać się będą ciekawe eventy, konferencje, pojawią się celebryci, przygotowano także liczne niespodzianki. Sporą dawkę wiedzy będzie można zaczerpnąć od ekspertów i przedstawicieli instytucji oraz organizacji rolniczych.
Więcej informacji

data modyfikacji: 2019-03-12 18:07:16
Szukaj
Polecamy