Drwal - Pismo przedsiębiorców leśnych
Drwal
Drwal - aktualny numer
Newsletter
Podaj adres e-mail:
E-mail
Hasło
Rejestracja
OK
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
<< Marzec 2019 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Las-Expo w Kielcach po raz 18.
Aktualności
Drwal - Las-Expo w Kielcach po raz 18.

Kolejna, 18. edycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Las-Expo odbędzie się w Kielcach 16–18 marca 2018 roku. Od wielu lat na wystawie prezentowany jest sprzęt niezbędny pracownikom przemysłu leśnego i drzewnego
Pokaż/ukryj skróconą treść

Zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców wydarzenie to stanowi także platformę do wymiany doświadczeń. Ubiegłoroczne edycje połączonych targów Las-Expo i Agrotech odwiedziło ponad 70 tys. osób.

 Od A do Z branży leśnej

W Kielcach podczas 18. edycji Las-Expo z pewnością nie zabraknie wielu ważnych firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji maszyn niezbędnych w pracach leśnych. W ubiegłym roku wśród wystawców znaleźli się m.in. Agromet-Motoimport (przyczepy Möre Maskiner, wciągarki Tajfun), BL System (wciągarki i chwytaki Uniforest), Jan Kłoda Maszyny Leśne (wciągarki Fransgård, system produkcji drewna opałowego Posch), Laskott (wciągarki, przyczepy i chwytaki Krpan), polscy producenci OTL Jarocin, Teknamotor i Hylmet. Szeroką paletę swoich produktów prezentowały Husqvarna, Makita i Stihl. Makita przygotowała pokazy efektownego rzeźbienia pilarką w wykonaniu znanej kibicom zawodów drwali czarującej Julii Królik. Jak zawsze swoje stoiska miała też Oficyna Wydawnicza Oikos (wydawca „Drwala”) oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Leśnych. Z pewnością pojawią się też maszyny szkółkarskie, nowoczesne traki, piły, rębaki i rozdrabniacze, a także samochody do transportu drewna. Ekspozycja targowa będzie miała miejsce nie tylko w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka. Wiele maszyn znajdziemy na zewnętrz.

Pod ramię z rolnictwem

Jak zwykle razem z targami Las-Expo odbywają Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech – w tym roku odbędzie się już ich 24. edycja. Jest to jedna z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej imprez wystawienniczych nowoczesnych maszyn, organizowana w halach. Zakres targów obejmuje: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie. Oprócz firm z Polski zaprezentują się producenci z kilkunastu krajów. W trakcie nadchodzącej imprezy na stoiskach odbywać się będą ciekawe eventy, konferencje, pojawią się celebryci, przygotowano także liczne niespodzianki. Sporą dawkę wiedzy będzie można zaczerpnąć od ekspertów i przedstawicieli instytucji oraz organizacji rolniczych.
Więcej informacji

data modyfikacji: 2018-03-02 08:57:22
Szukaj
Polecamy