Drwal - Pismo przedsiębiorców leśnych
Drwal
Drwal - aktualny numer
Newsletter
Podaj adres e-mail:
Hasło
Rejestracja
OK
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
<< Wrzesień 2018 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Praca dla operatorów w Kanadzie!
Aktualności
Drwal - Praca dla operatorów w Kanadzie!
Przedsiębiorstwo J.D. Irving, Limited, Woodlands Division (Dział Leśny) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko operatora maszyn leśnych. Miejsca pracy są zlokalizowane w środkowym i południowym Nowym Brunszwiku, we wschodniej Kanadzie i są nadzorowane przez kierownika (Harvesting Supervisor). Operator maszyn leśnych ma za zadanie zaopatrywać tartaki w drewno potrzebne do produkcji wysokiej jakości towarów sprzedawanych klientom w całej Ameryce Północnej. Operatorzy mają za zadanie obsługiwać sprzęt leśny w sposób bezpieczny, wydajny i produktywny, zgodnie z najlepszymi praktykami J.D. Irving, Limited.

Pokaż/ukryj skróconą treść
Kwalifikacje:
  • Wymagane wykształcenie:
    • - wykształcenie średnie - dyplom ukończenia szkoły średniej (minimum),
    • - certyfikat operatora maszyn leśnych będzie atutem,
    • - certyfikat mechanika sprzętu ciężkiego będzie atutem.
  • Doświadczenie: minimum 3 lata pracy jako operator maszyn leśnych

Obowiązki:
  • - obsługa maszyn leśnych w sposób bezpieczny, wydajny i produktywny zgodnie z najlepszymi praktykami J.D. Irving, Limited,
  • - osiąganie wyznaczonych celów produkcji,
  • - dbałość o sprzęt - codzienne konserwacje i naprawy sprzętu zgodnie z potrzebą.

Ilość miejsc pracy: więcej niż jedno stanowisko

Miejsce pracy: różne lokalizacje w prowincji Nowy Brunszwik (Kanada)

Prowincja Nowy Brunszwik położona jest poniżej półwyspu Gaspé w Quebec, obok stanu Maine. W Nowym Brunszwiku znajdują się wybrzeża wyrzeźbione przez najwyższe przypływy na świecie, wspaniałe rzeki, rolnicze tereny i bujne lasy.
Niezależnie od tego, czy wolisz małe miasta, czy wielkomiejskie aglomeracje, rekreację rodzinną lub aktywne środowisko artystyczne i kulturalne, Nowy Brunszwik w Kanadzie oferuje jakość życia, która będzie Tobie odpowiadała.

Wynagrodzenie: $23.00 – $24.00 stawka godzinowa (dolary kanadyjskie)

Warunki zatrudnienia: umowa na czas nieokreślony

Składanie podań o pracę:
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV w języku angielskim lub francuskim do pana Allana MacLean: maclean.allan@jdirving.com
W ciągu najbliższych kilku tygodni przedstawiciele J.D. Irving, Limited, Woodlands Division przyjadą do Polski, aby przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne.

Dla zainteresowanych pracą w Kanadzie zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne, w Warszawie, w ostatnim tygodniu września. O dokładnym miejscu i dacie spotkania poinformujemy wkrótce.
data modyfikacji: 2018-08-29 09:02:55
Szukaj
Polecamy