Drwal - Pismo przedsiębiorców leśnych
Drwal
Drwal - aktualny numer
Newsletter
Podaj adres e-mail:
E-mail
Hasło
Rejestracja
OK
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
<< Luty 2020 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Zawodydrwali.info
Aktualności
Drwal - Zawodydrwali.info
Oficyna Wydawnicza Oikos, a co za tym idzie, także miesięcznik „Drwal”, mają przyjemność zaprezentować pierwszy i jedyny w Polsce portal poświęcony zawodom drwali. Jest to ukłon w stronę tych, którzy nie dość, że pracują w niezwykle trudnych warunkach, często za niezbyt wielkie pieniądze, to chcą i znajdują czas, by jeszcze zajmować się sportem. Propagują tym samym zawód drwala oraz bezpieczeństwo pracy.
 
Pokaż/ukryj skróconą treść
Od lat nasza redakcja stara się być tam, gdzie nasi zawodnicy. Odwiedzamy imprezy o charakterze lokalnym, krajowym, międzynarodowym. Podpatrujemy zawodników na imprezach profesjonalnych i amatorskich i nieodmiennie pozostajemy pod wielkim wrażeniem ich umiejętności.
Niestety do tej pory w Internecie nie było miejsca, w którym można by znaleźć informacje o tym, gdzie i kiedy odbywają się zawody drwali, czy co się aktualnie dzieje. Dlatego postanowiliśmy podjąć się czegoś, co nie jest łatwe, ale daje sporo satysfakcji. Portal zawodydrwali.info powstał z myślą o zawodach i zawodnikach, a także dzięki ich pomocy. Nie jest on jeszcze idealny – wiemy to. Prosimy jednak o cierpliwość, trudno bowiem w ciągu kilku tygodni nadrobić lata braków. Mamy jednak nadzieję, że będzie to miejsce, w którym znajdziecie wszelkie informacje na temat zawodów drwali, ich historii, wyników, rekordów czy biogramów zawodników.
Zapraszamy więc do odwiedzin i dzielenia się z nami wszelkimi uwagami. To portal o Was i dla Was, Drodzy Zawodnicy i miłośnicy zawodów drwali. Twórzmy go wspólnie!
Bartek Szpojda
 
https://zawodydrwali.info
data modyfikacji: 2019-03-13 19:33:49
Szukaj
Polecamy