Drwal - Pismo przedsiębiorców leśnych
Drwal
Drwal - aktualny numer
Newsletter
Podaj adres e-mail:
E-mail
Hasło
Rejestracja
OK
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
<< Styczeń 2021 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Czechy: targi Silva Regina, Techagro i Biomasa przełożone na 2022 rok
Aktualności
Drwal - Czechy: targi Silva Regina, Techagro i Biomasa przełożone na 2022 rok

W związku z epidemią i obostrzeniami, które nie pozwalają na realizację w pełnym zakresie imprez targowych, i utrzymującą się niepewnością co do dalszego rozwoju sytuacji, kierownictwo spółki Targi Brno (BVV) postanowiło po uzgodnieniach z organizacjami branżowymi przełożyć zaplanowane na ten rok targi Silva Regina, Techagro i Biomasa na rok następny. Nowy termin to 3–7 kwietnia 2022 roku.
 
Pokaż/ukryj skróconą treść
– Notujemy zainteresowanie prezentacjami na targach ze strony czeskich i zagranicznych firm. Nie zmieniła tego utrzymująca się niekorzystna sytuacja. Wideokonferencje i środowisko online nigdy nie zastąpią targów, ponieważ człowiek jest istotą społeczną i potrzebuje osobistej interakcji przy zakupie dóbr inwestycyjnych (…). Wystawcy cenią swoich klientów i chcą im przedstawić swoje ekspozycje. (…) Wierzymy, że w ciągu kilku miesięcy wrócimy do normalnego życia, co pozwoli nam przygotować na 2022 r. targi, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni – mówi Jiří Kuliš, dyrektor generalny spółki BVV.
– Po wielokrotnym odraczaniu terminu i poszukiwaniu nowych formatów i formuł podjęliśmy w końcu wspólną decyzję o tym, żeby nie tworzyć za wszelką cenę żadnych prowizorek ograniczonych restrykcjami i zorganizować kolejną edycję targów w pełnym zakresie w odpowiednim czasie, tak aby spełnić wymogi wszystkich standardów, które Stowarzyszenie Dostawców i BVV razem wypracowały przez lata współpracy. Jednocześnie pozostajemy optymistami i wierzymy, że klient doceni tę postawę i wszystkie nasze starania o organizację targów (…) – sądzi Tomáš Kvapil, przewodniczący czeskiego Stowarzyszenia Dostawców Maszyn Rolniczych (SDZT).
Dušan Benža, dyrektor biura Stowarzyszenia Techniki Rolniczej i Leśnej (A.ZeT), dodaje: – Uzgodnione teraz rozwiązanie wydaje nam się jedyne możliwe. To, czego nikt z nas nie wyobrażał sobie rok temu, stało się rzeczywistością. Nawet gdybyśmy przygotowali najpiękniejsze ekspozycje na kwiecień tego roku i byli gotowi na przyjęcie gości, to środki przeciwepidemiczne i obawy partnerów biznesowych przed podróżami i spotkaniami w jednym miejscu nie pozwoliłyby nam zorganizować naprawdę poważnych targów.

Opr. A.S.
Źródło: www.silvarium.cz
Szukaj
Polecamy