Drwal - Pismo przedsiębiorców leśnych
Drwal
Drwal - aktualny numer
Newsletter
Podaj adres e-mail:
E-mail
Hasło
Rejestracja
OK
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
<< Wrzesień 2021 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Spotkajmy się na Eko-Lesie!
Aktualności
Drwal - Spotkajmy się na Eko-Lesie!
Gdzieś za górami, za lasami, a mówiąc precyzyjniej, nieopodal miejsca, gdzie krzyżują się drogi Poznań-Frankfurt nad Odrą i Gorzów Wielkopolski-Zielona Góra, czyli ni mniej ni więcej, tylko w Mostkach koło  Świebodzina, w dniach 2–4 września odbędą się XVII Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska Eko-Las. Oczywiście nie tyle w samym Mostkach, co w pobliskim lesie, co daje możliwość eksponowania zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna w ich naturalnym środowisku.
Na targach swoje stoisko będzie miała również, jak zawsze, Oficyna Wydawnicza Oikos – wydawca m.in. takich poczytnych periodyków branżowych jak „Drwal”, „Las Polski” czy „Brać Łowiecka”. Jeśli chcesz porozmawiać, podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi branży leśnej - zapraszamy do nas! My widzimy las z każdej strony.
 
Pokaż/ukryj skróconą treść
Organizowane w cyklu dwuletnim targi Eko-Las to największe święto dla branży leśnej w Polsce. Planowo powinny odbyć się w ubiegłym roku, ale z przyczyn ogólnie wiadomych nie doszły do skutku. Ale co się odwlecze to nie uciecze i nadszedł czas na branżowe spotkanie w zachodnich rubieżach naszego kraju, co prawda z jednorocznym poślizgiem, ale jednak!
Szukaj