Drwal - Pismo przedsiębiorców leśnych
Drwal
Drwal - aktualny numer
Newsletter
Podaj adres e-mail:
E-mail
Hasło
Rejestracja
OK
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
<< Czerwiec 2021 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Targi Eko-Las ponownie w Mostkach
Aktualności
Drwal - Targi Eko-Las ponownie w Mostkach
Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska Eko-Las to największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego w Polsce. Tegoroczna edycja ponownie zawita do dobrze znanej już lokalizacji w Mostkach koło Świebodzina, gdzie organizatorzy powracają po trzech latach nieobecności. Impreza odbędzie się w dniach 3–5 września 2021 r.
 
Pokaż/ukryj skróconą treść
Celem Targów Eko-Las jest promocja produktów oraz usług, stworzenie odpowiedniego miejsca do nawiązania długotrwałych kontaktów biznesowych, prezentacja innowacyjnych maszyn i urządzeń oraz kreowanie nowych trendów. Głównym czynnikiem, który sprawia, że targi Eko-Las są unikalne, jest organizacja wydarzenia na terenach leśnych. Umożliwia to realną prezentację harwesterów, forwarderów oraz wszelkich maszyn towarzyszących pracy w terenie. Uczestnicy mają również okazję zapoznać się z aktualnymi trendami oraz nowoczesnymi technologiami, a także wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach.
Targi Eko-Las cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych firm. Podczas ostatniej edycji zwiedzający mieli do dyspozycji kilkadziesiąt hektarów powierzchni, na której zostało zaprezentowanych ponad 150 marek (relacja w nr. 10/2018 „Drwala”). Do udziału w targach organizatorzy zapraszają firmy mające w swojej ofercie m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także wyroby z drewna.
 
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ekolas.mtp.pl
Szukaj