Drwal - Pismo przedsiębiorców leśnych
Drwal
Drwal - aktualny numer
Newsletter
Podaj adres e-mail:
E-mail
Hasło
Rejestracja
OK
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
<< Styczeń 2021 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Wirtualne zawody Stihl Timbersports
Aktualności
Drwal - Wirtualne zawody Stihl Timbersports
Obecny rok postawił przed całym światem masę wyzwań. Do nowej rzeczywistości musieli dostosować się również zawodnicy i organizatorzy zawodów w sportowym cięciu i rąbaniu drewna. Dzięki wysiłkom ludzi pracujących nad rozwojem zawodów ekstremalnych drwali udało się wypracować nowa formułę rywalizacji, w której zmierzą się w tym roku najlepsi zawodnicy ze Starego Kontynentu. Virtual European Championship Stihl Timbersports, bo tak nazwano tegoroczne zawody, zostaną rozegrane w unikalny sposób w wielu lokalizacjach na terenie całej Europy.
 
Pokaż/ukryj skróconą treść
Reprezentujący nasz kraj Michał Dubicki już nie może doczekać się rywalizacji, gdyż, jak sam mówi: – Zupełnie inny rodzaj motywacji do treningów osiąga się, gdy mamy przed sobą jasno nakreślony cel. W tym roku do samego końca nie wiedzieliśmy, czy kolejne zawody będą rozgrywane. Cieszę się, że do nich dojdzie i obiecuję, że postaram się najlepiej jak to możliwe reprezentować nasz kraj w starciu z europejską elitą drwali.
Rozgrywane 27 grudnia zawody Virtual European Championship Stihl Timbersports będzie można śledzić nieodpłatnie za pośrednictwem relacji w internecie na profilach organizatora.

Źródło: informacja prasowa Stihl Timbersports
Szukaj
Polecamy